KONST / Litografier / Färglitografi 12757334
nr 1275 7334
Anna Toresdotter
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 303/360. Motivet: 67x47 cm
Anna Toresdotter, svensk målare, grafiker, skulptör och författare, född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:51:10
Anna Toresdotter
Läs mer om Anna Toresdotter